Ąžuolo masyvo grindlentės

Montuojame visoje Lietuvoje

Mes jums siūlome 3 kolekcijas nuo šlifuotų iki braižytų ąžuolinių grindlenčių, padėsiančių sukurti įvairias aplinkas. Įkvėpimas ateina iš gamtos ir atsispindi mūsų grindyse. Ąžuolo masyvo grindlentė – natūrali, lengvai prižiūrima ir higieniška grindų danga. Kokybiškai padengtos ir prižiūrėtos grindys tarnaus Jums ilgus metus. Labai lygų ir švelnų paviršių gauname tik lygiai ir kokybiškai nušlifavę medieną su moderniomis šlifavimo staklėmis. Nušlifuotas paviršius yra padengtas alyva. Alyvos pagalba mes pabrėžiame medienos natūralias spalvas, suteikiame grindims skirtingų spalvų.
Klojimui paruoštos grindys yra apdorotos Rubio Monocoat aliejais. Todėl rekomenduojame jų priežiūros priemones.

Šukavimas (Brush)  - šukuojant, išryškėja natūralus medienos piešinys bei reljefas. Minkštoji medienos dalis yra iššukuojama, po to grindlentės yra padengiamos alyva. Toks apdirbimo būdas gražiai išryškina medienos rieves. Šukavimas neatsiejama prabangios išvaizdos dalis- modernumas suderintas su senovišku žavesiu.

Pažymėtina, jog grindlenčių  apdirbimą sudaro, du kartus padengimas aliejumi. Tokiu būdu sudaromos sąlygos vartotojui įsigyti aukštos kokybės produkto su gamykloje atliktu galutiniu apdirbimu.

Švelnios ir intensyvios spalvos


 

Intensyvi struktūra

Paviršiaus apdirbimas ir padengimas - šukavimas, dažymas, aliejavimas.

Šukavimas - šukuojant, išryškėja natūralus medienos piešinys bei reljefas. Minkštoji medienos dalis yra iššukuojama, po to grindlentės yra padengiamos alyva. Toks apdirbimo būdas gražiai išryškina medienos rieves. Šukavimas neatsiejama prabangios išvaizdos dalis- modernumas suderintas su senovišku žavesiu.


 

Antika

Paviršiaus apdirbimas ir padengimas - šukavimas, braižymas, dažymas, aliejavimas.

Mes naudojame specialius dirbtinio parketlenčių sendinimo metodus, kurie grindims suteikia senovinių grindų vaizdą. Kiekviena grindlentė yra subraižyta kas grindims suteikia savito išskirtinumo ir išraiškingą charakterį.


 

Banguotos formos

Naujiena. Banguotų formų grindys įnešančios gyvumo į Jūsų namus.


 

Grindlenčių kokybė

Ąžuolo struktūros kokybę rinkitės iš mūsų siūlomų - Nature arba Rustic.

Ąžuolas Natūralus (Nature) pagyvina interjerą savo nedidelėmis retai pasitaikančiomis sveikomis šakelėmis iki 2 cm diametro, nežymiais struktūros pokyčiais. Leistina tik pasitaikančios juodos įtrūkusios šakos iki 1cm. Neleistina – balana, kirvarpos, pelėsis.Ąžuolas Išraiškingas (Rustic) - pasitaikančios didesnės sveikos šakos iki 6 cm diametro, ryškūs medžio struktūros pokyčiai. Kiauros šakos iki 30mm. Vyrauja ryškesni spalvos pokyčiai, "gyvesnė" medžio tekstūra. Neleistina – balana, kirvarpos, pelėsis.


Techniniai duomenys

Gaminamos ąžuolo masyvo grindlentės atitinka Europos Sąjungos standartą LST EN 13226 : 2009

Storio tolerancija  ± 0,2 mm
Pločio tolerancija ± 0,5 mm

Pasirinktinai galimas galo užpjovimas - stataus kampo (1)  arba nuožulna (2) nuimta 45 laipsnių kampu.


Ąžuolo masyvo grindlenčių matmenys:
storis 20mm
plotis 165mm
ilgis nuo 400 iki 2800mm


Ilgių procentuotė nuo užsakomo kiekio:
Nuo 400mm iki 1000mm - 20%
Nuo 1000mm iki 2000mm - 50%
Nuo 2000mm iki 2800mm - 30%

 

Grindų klojimas

„Nagoja“ grindys gaminamos su įlaida ir išdroža iš keturių pusių, todėl yra lengvai montuojamos ir užtikrinamas stabilumas.

Ąžuolo masyvo grindlenčių klojimo ir eksplotavimo instrukcija