Parketlentės

Montuojame visoje Lietuvoje

Mes jums siūlome 3 kolekcijas nuo šlifuotų iki braižytų ąžuolinių parketlenčių, padėsiančių sukurti įvairias aplinkas. Įkvėpimas ateina iš gamtos ir atsispindi mūsų grindyse. Ąžuolo parketlentė – natūrali, lengvai prižiūrima ir higieniška grindų danga. Kokybiškai padengtos ir prižiūrėtos grindys tarnaus Jums ilgus metus. Labai lygų ir švelnų paviršių gauname tik lygiai ir kokybiškai nušlifavę medieną su moderniomis šlifavimo staklėmis. Nušlifuotas paviršius yra padengtas alyva. Alyvos pagalba mes pabrėžiame medienos natūralias spalvas, suteikiame grindims skirtingų spalvų. Klojimui paruoštos grindys yra apdorotos Rubio Monocoat aliejais. Todėl rekomenduojame jų priežiūros priemones.


Šukavimas (Brush) - šukuojant, išryškėja natūralus medienos piešinys bei reljefas. Minkštoji medienos dalis yra iššukuojama, po to parketlentės yra padengiamos alyva. Toks apdirbimo būdas gražiai išryškina medienos rieves. Šukavimas neatsiejama prabangios išvaizdos dalis - modernumas suderintas su senovišku žavesiu.


Pažymėtina, jog parketlenčių apdirbimą sudaro, du kartus padengimas aliejumi. Tokiu būdu sudaromos sąlygos vartotojui įsigyti aukštos kokybės produkto su gamykloje atliktu galutiniu apdirbimu.


Švelnios ir intensyvios spalvosAntika

Paviršiaus apdirbimas ir padengimas - šukavimas, braižymas, dažymas, aliejavimas.

Mes naudojame specialius dirbtinio parketlenčių sendinimo metodus, kurie grindims suteikia senovinių grindų vaizdą. Kiekviena parketlentė yra subraižyta kas grindims suteikia savito išskirtinumo ir išraiškingą charakterį.Banguotos formos

Naujiena. Banguotų formų grindys įnešančios gyvumo į Jūsų namus.


Parketlenčių kokybė

Ąžuolas – visiškai natūralus produktas, tad kiekvienos parketlentės spalva ir modelis unikalus. Ąžuolo struktūros kokybę rinkitės iš mūsų siūlomų - Select, Nature, Rustic A, Rustic B.

Select Leistina - pasitaikančios sveikos šakos iki 9 mm diametro. Balana iš vienos pusės iki 10 mm. Medžio struktūros, spalvos pokyčiai.Natur Leistina - sveikos šakos iki 35 mm diametro, medžio struktūros ir spalvos pokyčiai, juodos įtrūkusios (kiauros) užglaistytos šakos iki 25 mm. Balana iš vienos pusės iki 10 mm. Defektų nepriglaistymas iki 10 procentų.


Rustic A Leistina - sveikos šakos iki 65 mm diametro, medžio struktūros pokyčiai. Įtrūkimai, kiauros šakos iki 35 mm ( užglaistyta). Ryškesni spalvos pokyčiai. Šerdis iki 600 mm ilgio. Balana iš vienos pusės iki 15 mm. Defektų nepriglaistymas iki 10 procentų.


Rustic B Leistina - sveikos šakos neriboto dydžio, stiprūs medžio spalvos pakitimai, šerdis, balana. Visi defektai užglaistyti, defektų nepriglaistymas iki 10 procentų.


Nepamirškime kietmedžio grindys yra gamtos produktas, todėl pas mus yra numatyta ne didesnė kaip 5% leistinoji trūkumų riba.

Techniniai duomenys

Gaminamos ąžuolinės vienos juostos parketlentės geomterinės charakteristikos atitinka Europos Sąjungos standartą DIN EN 13489 : 2003

Leistinas nuokrypis pločio atžvilgiu ± 0,2 mm
Sujungiamumas (tarp elementų) ± 0,2 mm
Kvadratiškumo nuokrypis ≤ 0,2% mm
Skersinis persimetimas ≤ 0,2% mm
Išilginis persimetimas ≤ 0,1% mm

Parketlentės matmenys:

parketlentės storis 12 mm; 13 mm; 16 mm; 20,5 mm ( 9 mm; 12 mm; 14,5 mm drėgmei atsparios beržo fanieros )
parketlentės dėvimas paviršius ąžuolo sluoksnis 3,0 mm; 4,0 mm; 6,0mm
parketlentės plotis 180 mm
parketlentės ilgis 1200 mm; 2200 mm; 2400 mm

Klientui pageidaujant, atskiru susitarimu, gaminame kitokius storius ir ilgius.

Pasirinktinai galimas galo užpjovimas - stataus kampo (1)  arba nuožulna (2) nuimta 45 laipsnių kampu.


Grindų klojimas

„Nagoja“ grindys gaminamos su įlaida ir išdroža iš keturių pusių, todėl yra lengvai montuojamos ir užtikrinamas stabilumas.

Parketlenčių klojimo ant šildomo (nešildomo) pagrindo  ir  eksploatavimo  instrukcija