Apie mus
UAB „Nagoja“ – tai medienos perdirbimo bei medžio dirbinių gamybos įmonė, įkurta 2002 metais.

Pagrindinė įmonės veikla – ąžuolinių parketlenčių gamyba.
Kaip žaliava naudojamas ąžuolas. Įmonė taip pat teikia kietmedžio pjovimo, džiovinimo bei obliavimo – profiliavimo paslaugas.

Moderniausi garsių
Europos gamintojų
įrengimai
Kompiuterizuotos
džiovyklos su
šiuolaikine
technologija
Įmonė kiekvienais
metais investuoja į
šiuolaikines medienos
apdirbimo
technologijas
UAB „Nagoja”
gamybinės
patalpos užima
3560 kvadratinių
metrų

Patirtis ir technologijos

Parketlentės – produktas, kurio kokybės matmuo – ilgaamžiškumas. Gaminti produktą, kuris tarnautų 10, 20 ir daugiau metų – didžiulė atsakomybė. Gamintojo naudojamos žaliavos, gamybiniai bei techologiniai procesai, apdirbimo metodai iš esmės lemia parketlenčių kokybę.

Šiandien, galime didžiuotis, kad per eilę metų UAB „NAGOJA” parketlenčių gamykla įgijo labai aiškią savo veiklos poziciją bei išskirtinumą. Rinkoje esаme žinomi kaip PREMIUM klasės parketlenčių gamintojai, galintys pasiūlyti savo klientams visą eilę geometrinių raštų formų, madingiausių dizainerių kurtų spalvų paletę, unikalius apdirbimo metodus.

Daug investuojame į pažangius įrengimus, modernias technologijas ir žmogiškąsias kompetencijas, todėl galime drąsiai teigti, kad esame inovatyvi įmonė, galinti įgyvendinti reikliausius klientų poreikius, garantuodami pačią aukščiausią gamiminių kokybę, madingiausius sprendimus ir produkcijos ilgaamžiškumą.

PREMIUM PARKETLENTĖS TAI:

SELECT
Ąžuolas tik iš sertifikuotų miškų
Atspari drėgmei beržo fanera

Patikima žaliavos kokybė

SELECT
Geometriniai raštai
Madingiausios spalvos
Unikalūs apdirbimo metodai

IŠSKIRTINIS ASORTIMENTAS

SELECT
Pažangios technologijos
Moderniausi įrengimai
Kvalifikuoti specialistai

Modernus gamybos procesas

SELECT
Kompetetingi pardavėjai
Greitas aptarnavimas

PROFESIONALI VADYBA

SELECT
Kokybiškas grindų klojimas
Specializuota priežiūra
Ilgametė garantija

PILNAS SERVISAS

Didžioji dalis UAB „Nagoja” pagamintos produkcijos eksportuojama į Europą

Gamyba

UAB „Nagoja“ įgyvendina dalinai Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą Siekdama modernizuoti gamybinę bazę, didinti darbo našumą ir efektyvumą, produkcijos kokybę bei pasiūlyti rinkai inovatyvius produktus, UAB „Nagoja“ vykdo projektą „Didelio poveikio technologijų diegimas uždarojoje akcinėje bendrovėje NAGOJA“ Nr.03.3.1-LVPA-K-841-02-0011 (toliau – Projektas). Projekto įgyvendinimo metu bus įsigyta ir gamybos procese įdiegta didelio poveikio technologijos (DPT), paremtos pažangiomis gamybos sistemomis ir fotonika. Numatomos diegti technologijos įgalins įmonę pradėti inovatyvių produktų – naujo tipo medinių grindų dangų, gamybą. Šios technologijos taip pat leis užtikrinti aukštą inovatyvių produktų kokybę, o darbo našumo augimas ir gamybos kaštų sumažinimas – klientams pasiūlyti konkurencingas gaminamos produkcijos kainas. Visa tai kartu su sukaupta veiklos patirtimi, kvalifikuotu personalu, moderniais gamybos procesais leis užtikrinti kompleksinį klientų poreikių patenkinimą ir įgyti ilgalaikį konkurencinį pranašumą. Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ Nr. 03.3.1-LVPA-K-841 priemonę „DPT pramonei LT+“. Bendra projekto vertė siekia 176 250 eurų, iš kurių 70 236 eurų sudaro Lietuvos verslo paramos agentūros lėšos, o 106 014 eurų – įmonės nuosavas indėlis. Projekto veiklos pradėtos įgyvendinti 2017 m. lapkričio mėn. ir bus užbaigtos 2019 m. sausio mėn.

Meniu